de Facto - strona główna

Dodatkowo tylko dla naszych Klientów (czyli tych, u których będziemy grać) mamy w ofercie extra dodatki w bardzo korzystnych cenach (pozostali mają ofertę rynkową) – więcej szczegółów telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

DJ

Jesteśmy świadomi, że grając na żywo pewnych piosenek nie zagramy z racji składu i aranżacji studyjnej.
Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do skorzystania z usług naszego DJ-a. Jest to bardzo ciekawa alternatywa szczególnie dla młodszej części Gości weselnych.

Barmix

NOWOŚĆ!!! - Jedyny w naszym regionie !!!
Automatyczny barman Barmix to atrakcja każdej imprezy: wesela, eventu firmowego czy wieczoru kawalerskiego, dzięki której goście, zamiast czekać w kolejce na drinka, z drinkiem w dłoni będą korzystać z zabawy.
Nie trzeba być profesjonalnym barmanem, żeby serwować alkoholowe i bezalkoholowe drinki w 8 sekund, które zachwycają smakiem i jakością: od Blue Lagoon do Whisky Sour.
Barmix z łatwością obsłuży każda osoba, która ma ochotę na wyjątkowego drinka.

Fotolustro

Mamy dla Ciebie absolutny hit na rynku, jakim jest FOTOLUSTO, zwane również jako Magiczne Lustro lub Selfie Mirror. Najnowsza technologia w zasięgu ręki!
W przeciwieństwie do fotobudki, nasze czarodziejskie lusterko zachęca podchodzących do niego gości kolorowymi animacjami, do zrobienia sobie interaktywnego „selfie”. Po wykonaniu zdjęcia pozostaje je jeszcze podpisać i niezapomniana pamiątka jest już gotowa!
Ta niesamowita atrakcja świetnie nadaje się na każdą okazję taką jak wesela, studniówki, urodziny, imprezy firmowe, imprezy promocyjne, festiwale i wiele innych.

Napis "LOVE"

Świetny sposób na upiększenie sali weselnej. Doskonale wkomponowuje się w różne sale dzięki różnym kolorom oświetlenia jakie posiada.

Previous slide
Next slide

Rozwożenie gości

Nasz kierowca oferuje swoje usługi na rozwożenie gości z Państwa wesela. Jest to bardzo wygodna i korzystna opcja, szczególnie w sytuacjach, których nie braliście pod uwagę.